Rīgas klasisko kāzu auto noma

Rīgas klasisko kāzu auto noma.  Ir ļoti populāri izīrēt klasiskus vai retro auto priekš kāzām Rīgā. Tevi savāc šoferis no mājas aizved līdz baznīcai ekskluzīvā kāzu auto. Tā ir jauna un neaizmirstama pieredze kas pienākas visiem īpašajā dienā. Jūsu viesis priecāsies redzot jūs braucot kāzu auto ar stilīgu šoferi. Glāze šampānieša un šokolāde ar zemenēm ir absolūti vajadzīgi šajā gadījumā.

Rīgas klasisko kāzu auto noma ar atsevišķu līgavas auto

Mūsu pieredze rāda ka kāzu auto ir tik pat svarīga sastāvdaļa kā baznīca, kāzu kleita vai gredzens. Tas arī iemesls kādēļ jūsu kāzas atcerēsies ilgi.

Kad jūs pasūtiet retro vai klasisku auto no mums priekš kāzām Rīgā, mēs nodrošina, ka svētki noritēs bez aizkavējamiem.  Jūs variet atpūsties un koncentrēties uz vienu no dzīves svarīgākajiem mirkļiem.

Kāzu auto ir marka pati par sevi

BookAclassic specializējas unikālu kāzu auto nomā, ieskaitot satriecošus Cadillac un Ferrari kā ari daudz citu auto modeļu kā Ford, Maserati un Chevrolet. Mēs piedāvājam daudz karalisku Britu auto kā Bentley, Jaguar un Rolls-Royce. Neskatoties no izvēles, mēs atradīsim kāzu auto priekš jums.Rīgas klasisko kāzu auto noma.

Amerikāņu auto un limuzīni

Ja meklējiet Amerikāņu auto un limuzīnu, jūs esiet ieradušies uz pareizo vietu. BookAclassic piedāvā labākos retro Amerikāņu auto nomai.

Mums ir plašs Amerikāņu limuzīnu un citu Amerikāņu auto klāsts. Jūs varat izvēlēties no moderniem limuzīniem kā Cadillac, Lincoln un Chrysler, vai klasisku Amerikāņu modeļus kā Ford, Cadillac, Chevrolet vai Bel Air. Ja jums ir īpašs pieprasījums, sazināties ar mums.

Klasisko kāzu auto noma Rīgā, tieši šeit!

Mēs piedāvājam daudz aizraujošu piedāvājumu klasisko kāzu auto nomai Rīgā. Vai vēlaties elegantu Rolls-Royce Silver Shadow? Iespējams Jaguar? Vai piemīlīgu retro auto no 1920. gada ? Daži sapņo par Amerikāņu limuzīnu ar privātu šoferi, vai baltu Lincoln Towncar vai Cadillac. Ja kopā brauc darugi un ģimene, tad New York Cab autobuss būs daudz piemērotāks.

Retro auto Rīgā ar privātu šoferi, liks laikam apstāties

Nekas nav romantiskāks kā tradicionāls kāzu auto ar šoferi kas tevi transportēs īpašajā dienā. Pirmskara un retro kāzu auto Rīgā. Klasiski auto izceļas vienalga kur atrodaties. Apbrīnojams dekors, retro materiāli, aprīkojums un pat mūzika kas padara visu jestru un draudzīgu. Visaizraujošākais ir sēdēt auto no kādreizējas ēras. Izvēlies no vareniem Ford A vai no 1920. gada klasika Rolls-Royce limuzīna. Šie auto vienmēr izceļas vasara kāzu braucienos Rīgā.

Pasākuma vietā, ar mirdzošu un lepnu retro auto ar stilīgu šoferi, kas jūs gaidīs ārpus baznīcas, kas jūs aizvedīs pēc kāzu braucienā.

Kamēr izbaudiet braucienu, būs vairākas iespējas izbaudīt šampānieša glāzi vai dzirkstošu vīnu. Visiem patīk redzēt klasisku kāzu auto.

Vienalga kur tu iesi, mēs iesim ar tevi

Ja laidies prom uz medusmēnesi, vai īpašā ceļojumā vai vienkārši svini gadskārtējus svētkus Rīgā, bet nevēlies braukt ar blāviem moderniem auto, kā visi pārējie, pateicoties mūsu globālajai platformai, tu vari būt "retro"jebkurā laikā ar BookAclassic! BookAclassic ir mājvieta tūkstošiem retro un klasiskiem auto. Tu vari sēdēt mājās un ieplānot ar kuru sapņu auto vēlies braukt, nākamajā ceļojumā uz Rīgu. Viss pieejams latviešu valodā lai nebūtu problēmas saprast rezervēšanas procesu. Ir iespējams sarunāt lai auto jūs gaida pie lidostas. Kā būtu aizbraukt ar Jaguar E-type vasaras atvaļinājumā? Iespējams braukt ar sarkanu 1960. gada Alfa Romeo kabrioletu? Mēs varam piepildīt tavus sapņus, tas ir tikai pāri "klikšķu"attālumā. Ja kādreiz esi sapņojis, iesviest savu koferi Amerikāņu klasikas bagāžniekā, tad BookAclassic ir pareizā vieta.

Izīrē Rīgas smalkākos kāzu auto priekš romantiska brauciena

Izīrējot klasisku vai retro auto priekš kāzām Rīgā, piedāvā fotogrāfiem izvēlēties ideālu fonu romantiskai kāzu foto sesijai. Foto var tikt uzņemti vēsturiskās vietās Rīgā, vai skaistās ainavās.

Klasisku un retro auto noma kāzām Rīgā.  Retro un klasiski kāzu auto ir ļoti populāri kāzās un pasākumos, taču daudzi cilvēki neapzinās cik vienkārši ir izīrēt  klasisku sarkanu autobusu vai melnu taksi,  abi šie auto piešķirs nedaudz stilu un valdzinājumu. Šādi auto var būt ļoti noderīgs un jautrs veids kā pārvest grupu cilvēkus uz pasākumu.

Uzzini cenu uzreiz, klasiskam kāzu auto Rīgā

Apskati mūsu klasisko auto izvēli Rīgā, un uzzini cenu uzreiz. Jums tiks vienkārši izskaidrots rezervācijas process lai izīrētu klasisku auto Rīgā. Ir iespēja izvēlēties citas pilsētas un novadu. BookAclassic var atrast plašu retro un klasisku auto klāstu. Mūsu mājaslapā atrodama noderīga informācija par kāzu braucieniem. Izīrē klasisku auto Rīgā un padari dienu neaizmirstamu.

Noderīga kāzu padoms

Ir svarīgi lai viss norit pēc plāna kāzu dienā. Tādēļ mēs esam sagādājuši daudz padomus un informāciju par kāzu auto nomu. Apskati citus rakstus mūsu mājaslapā, un uzzini visu kas vajadzīgs, Rīgas klasisko kāzu auto noma

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !