Pirmskara un retro auto noma kāzām

Pirmskara un retro auto noma kāzām un svinībām visā Latvijā. Arvien biežāk retro auto tiek nomāti svinībām, kāzām un citiem pasākumiem. Un tas nav nepamatoti, klasiskie auto garantē neaizmirstamu atmosfēru tavā pasākumā.

Retro auto ar šoferi padara atmiņas neaizmirstamas

Nekas nav romantiskāks kā kāzu auto ar šoferi īpašajā dienā. Pirmskara un retro auto noma kāzām un svinīgiem pasākumiem. Klasiskie auto nodrošina luksusa braucienu kas noteikti pievērsīs uzmanību.Grezns dekors, retro materiāli un motora skaņas veicina jautru un draudzīgu garastāvokli. Izvēlies klasisku Ford A no 1920. gada vai cienīgu Rolls-Royce limuzīnu.

Kad iznāksiet no baznīcas vai rātsnama, mirdzošs retro auto jūs gaidīs ar modernu šoferi. Pēc foto sesijas ar auto, jūsu šoferis jūs aizvedīs uz galamērķi. Kamēr būsiet ceļā, varēsiet izbaudīt glāzi šampānieti vai atlaisties ādās sēdekļos.

Pirmskara un retro auto noma kāzām  rada romantisku noskaņu bildēm un cēliem momentiem

Ceļš uz ceremoniju ir lielisks brīdis foto sesijai ar klasisku auto fonā. Retro auto ir ļoti populāri kāzu foto sesijās un fotogrāfi labprāt to izmanto fonam. Mēs piedāvājam arī modernus kāzu auto.

Retro auto katrai gaumei

Mēs specializējamies retro auto, limuzīnu un autobusu nomā priekš kāzām un pasākumiem. Jūs atradīsiet plašu retro auto klāstu mūsu mājaslapā. Lūdzu ieplānojiet to, ka retro auto pārvietojas lēnāk kā parasts auto. Mums ir plašs kāzu auto klāsts.

Pasūtīšana nevar būt vieglāka

BookAclassic piedāvā vienkāršu rezervācijas procesu. Rezervācija tiek veikta caur mūsu mājaslapu. Mums ir plašs retro auto piedāvājums dažādās cenās. Izvēlaties auto pēc savas izvēles, ievadiet vajadzīgo informāciju un jūsu auto būs rezervēts.

Ir iespējam auto rezervēt uzreiz vai izpētīt auto kas piemērots tieši tev. Mūsu eksperti jums palīdzēs atbildēt uz jūsu jautājumiem. Taču negaidiet pārāk ilgi, jo retro auto ir augstā pieprasījumā.

Mēs arī piedāvājam satriecošus Bentley, Jaguar, Mercedes, Lincoln un Cadillac ja vēlaties savādāko kāzu auto.

Aplūkojiet mūsu plašo pēckara un retro auto klāstu priekš kāzām un svinībām. Jūs noteikti atradīsiet jūsu gaumei.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !