Klasisko un retro autobusu noma

Klasisko un retro autobusu noma!

Ir pierādīts ,ka retro auto ir ļoti populāri priekš kāzām un svinīgiem pasākumiem, taču ne visi apzinās cik viegli ir izīrēt retro auto un autobusus, šādiem pasākumiem. Taisnība šāda veida auto ir daudz jautrāki, un ir spējīgi pārvadāt vairākus viesus.Klasisko un retro autobusu noma

Brauciens šādā autobusā iekļauj mūziku no attiecīgā gada, šampānieša glāzes un pieturas pēc jūsu izvēles, lai padarītu īpašo dienu krāšņāku.

Retro autobuss nozīmē vieta visiem

Vai tevi piesaista 70. gadu VW autobusa šarms? Vai iespējams Londonas divstāvu autobuss būs daudz piemērotāks tavām svinībām? BookAclassic piedāvā plašu klasisko autobusu izvēli, autobusi līdz 35 sēdvietām un stāvvietām.

Nevelti saka ,ka retro autobusi var tikt izmantoti kā fons foto sesijai. Tie nāk dažādās formās un krāsās, un tie lieliski iederas ballītēs ar motīvu. Priekš tiešām neaizmirstamiem foto, varat izvēlēties kādu no mūsu pirmskara auto.

Retro autobusu noma kāzām svinībām un banketiem, visā Latvijā!

VW ir laba ideja vienmēr

Ja tev patīk nostaļģija un 70. gadu šarms, tad VW ir laba ideja. Oriģinālais VW Westfalia Camper ir aprīkots ar ledusskapi, izlietni, galdu un skaistiem aizkariem. VW ir bieži redzams kāzās un nekad nepieviļ. Dažus VW var izīrēt un šos auto atļauts vadīt īrētājam, kamēr esiet romantiskā ceļojumā ar mīļoto.

Izīrēšana nevar būt vienkāršāka

Izvēlieties autobusus no mūsu plašā klāsta un izcel savu īpašo dienu. Izīrēšana notiek caur mūsu mājaslapu, vienkārši izvēlieties auto vai autobusu un ievadiet vajadzīgo informāciju.

Jums ir iespēja izīrēt uzreiz vai jautāt padomu mums. Mēs esam gatavi palīdzēt ar ilgu pieredzi retro auto īrēšanā. Būsim vairāk kā priecīgi palīdzēt atrast ideālu auto tavām svinībām,taču negaidi pārāk ilgi – retro auto ir ļoti populāri kāzām un svinīgiem pasākumiem.

Ja vēlies citu auto priekš sava pasākuma mēs arī piedāvājam satriecošus Rolls-Royce, Bentley, Jaguar un Mercedes vai retro autobusus, kā arī ir pieejami ekskluzīvi pirmskara auto.

Ieskaties mūsu plašajā klāstā. Tur noteikti ir kas katrai gaumei un stilam.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !