Palīdzība un kontaktas

 

 • Q A

  Kā aprēķināt transportlīdzekļa cenu?

  1. Izmanto meklēšanas iespēju. Izvēlies reģionu, pasākumu, datumu un laiku
  2. Spied "Meklēt" lai redzētu visus pieejamos auto un izvēlies
  3.Profila lapā jūs varat aprēķināt cenu ievadot galamērķi

  Tas ir tik vienkārši!

 • Q A

  Kā zināt vai transportlīdzeklis ir pieejams?

  Izmanto meklēšanas iespēju. Izvēlies reģionu, pasākumu, datumu un laiku.Spied "Meklēt" lai redzētu visus pieejamos auto un izvēlies

  Tas ir tik vienkārši!

 • Q A

  Klientu apkalpošana BookAclassic?

  Mūsu klientu apkalpošanas personāls ir pieejams katru darbadienu no 9 - 17. Mēs esam gatavi palīdzēt jums un mēs pārskatam visas reģistrācijas. Ja saņemiet e-pastu no mums, nekautrējaties jautāt, komentēt.

  Mēs palīdzēsim cik ātri iespējams.

 • Q A

  Kā sazināties ar transportlīdzekļa īpašnieku?

  Jūs varat sazināties ar auto īpašnieku pēc reģistrācijas
  1. Atbildiet uz mūsu jaunāko e-pastu par reģistrācijas apstiprināšanu un pieprasījumu sazināties ar īpašnieku.
  2. Aizpildiet veidlapu, atzīmējot reģistrācijas numuru (norādīts reģistrācijas apstiprinājumā) un pieprasiet īpašniekam sazināties ar jums.

 • Q A

  Padomi par kāzu auto nomu

  Cik ilgi norisās kāzas?

  Viss saistība ar kāzām aizņem laiku. Daudz laiku.Līgavai vajag ierasties piecas minūtes pirms kāzām.Kāzas baznīcā ilgst 30-60 minūtes, atkarībā no pakalpojuma veida. Civillaulība aizņem 20-45 minūtes. Protams jūs vēlēsieties izbaudīt katru mirkli.

  Fotogrāfs un kāzu auto

  Ļoti bieži fotogrāfs izmantos kāzu auto kā fonu, priekš satriecošām kāzu bildēm. Šie ir attēli uz kuriem atskatīsities daudz gadus vēlāk, tādēļ jāizvēlas prātīgi. Profesionāls fotogrāfs zinās kā pareizi izmantot auto priekš bildēm. Parasti foto pie baznīcas aizņem apmēram stundu, toties foto ar ģimeni un draugiem neaizņem tik daudz laika.

  Veterāņu auto un gari kāzu ceļojumi

  Skaists retro auto no 1920. gada kā Rolls-Royce Silver Ghost, ir viens no visromantiskākajiem auto pasaulē. Toties ņemiet vērā ka šiem auto maksimālais ātrums ir 50-80 km/s, tas nozīmē ka ceļošana var aizņemt vairāk laika. Braucot pilsētā, tā nav problēma, bet ārpus pilsētas auto var likties ļoti lēns, tādēļ ieplānojiet savu ceļošanas laiku. Klasiski auto (auto kuriem ir vairāk kā 35 gadi)  pārvietojas ar 70-100 km/s

  Sporta auto

  Mazi, smalki sporta auto var likties ļoti romantiski, bet tā reti ir patiesība. Vairums sporta auto ir ļoti mazi, zemi un ar maz vietas kājām. Tas neiet kopā ar lielām kāzu kleitām, pušķiem un augstpapēžu kurpēm.  Pirms skatieties uz maziem sporta auto, ir svarīgi izpētīt vai pietiks vietas lai viegli varētu iekāpt un izkāpt no auto.

  Kabriolets un laik apstākļi

  Vasarā nav daudz romantiskāku veidu kā ierasties uz pasākumu skaistā kabrioletā.  Mēs varam nodrošināt, ka lietus gadījumā jumtu var nolaist, un esiet informēti ka daži retro auto var tik bojāti smagā lietus gadījumā.

  Vadi auto pats

  Vadīt auto pašam var būt ļoti jautri, bet tikai tad ja esiet pazīstami ar auto jau iepriekš. Tas ir ļoti iespaidīgs skats, kad iznākat no baznīcas, taču ir svarīgi vispirms izbraukt izmēģinājuma braucienu, pirms cenšaties braukt ar Ferrari. Lai brauktu ar klasisku auto, vispirms pie tā vajag pielāgoties un nepieciešamas labas auto vadīšanas iemaņas.

  Bērni kāzu auto

  Šī nav vienmēr laba ideja. Daudz jauniem bērniem var palikt neērti jaunās situācijās situācijās. Jūs izvairīsieties no asarām, kliegšanas un stresa ja atstāsiet bērnus pie vecmāmiņas. Viņi var izbaudīt dienu un fotografēties ar auto. Atcerieties ka daudziem klasiskiem auto nav drošības jostas aizmugures sēdekļos (kas ir aizliegts ar likumu), bet bērnus vajag aizsargāt!

  Šofera apģērbs

  Šoferis jūsu kāzu auto parasti būs ģērbies eleganti bet diskrēti. Lūdzu informējiet mūs ,ja vēlaties lai šoferis ir piemēroti saģērbts, kad izīrējiet savu sapņu auto.

  Šampānietis un dekorācijas

  Šī izvēli ir atkarīga no auto īpašnieka. Daži piedāvā šampānieti un dekorācijas, daži ļaus jums pašiem par to parūpēties. Lūdzu informējiet savu šoferi ja jums ir speciālas prasības.

 • Q A

  Stundas likme

  Stundas likme ir redzama blakus katram auto profilam. Ievērojiet, ka stundas likme sākas kad auto pamet īpašnieku un beidzas kad tā atgriežas. Minimālais rezervācijas laiks ir 2 stundas, pat tad ja auto netiek izmantots tik ilgi. Auto īpašniekam ir jāsagatavo auto neskatoties uz to cik ilgi tas tiek izīrēts.

 • Q A

  Reģistrācija un maksājumi

  Mūsu cenas aprēķināšanas sistēma piedāvā tūlītēju datumu rezervēšanai. Cena tiek aprēķināta atbilstoši trīs kritērijiem : auto maksimālais ātrums, distance no punkta A līdz B caur Google Maps un cik daudz laiks tiks pavadīts foto sesijai. Kad reģistrējiet auto, daļa no kopējas summas tiek izmaksāta sākumā, caur mūsu mājaslapu, lai nodrošinātu rezervāciju. Mēs nepieņemsim maksājumu par reģistrāciju kamēr auto īpašnieks nebūs apstiprinājis rezervāciju. Samaksa par auto īri, notiek pēc vienošanās ar auto īpašnieku.

 • Q A

  Reģistrācijas atcelšana

  Ja kāda iemesla pēc, jūsu reģistrācija ir neveiksmīga, mēs jūs informēsim un jūsu kredītkartes dati būs dzēsti no mūsu sistēmas.

 • Q A

  Atcelšana

  Ja vēlaties atcelt rezervāciju, mēs piedāvājam atmaksāt summu, ja informējat mūs 24 stundas iepriekš. Diemžēl mēs nevaram atmaksāt summu, ja atceliet rezervāciju vēlāk, jo tad auto ir rezervēts dienā kuru izvēlējāties.

  Ja kādu iemeslu dēļ auto nav braucamā stāvoklī, īpašnieks jūs informēs cik ātri iespējams. Jūs varat pieprasīt atmaksu par reģistrāciju ,ja īpašnieks nav spējīgs sagādāt auto kas atbilst jūsu vajadzībām. Ja auto nav pieejams bez brīdinājuma, lūdzu informējiet BookAclassic, cik ātri iespējams. Mēs nodrošināsim ka jūsu rezervācijas summa tiks atmaksāta un auto tiks izdzēst no mājaslapas.

 • Q A

  Transportlīdzekļa izpēte

  Parasti ir iespējams izpētīt auto pirms veicat reģistrāciju. Izrunājiet ko jūs ceriet sagaidīt no īpašnieka, jautājot jautājumus.

Nepieciešama papildus palīdzība?