Klasisko auto noma un retro auto noma

Klasisko auto noma kāzām visā Latvijā.Gatavojaties kāzām, jūs noteikti piedomājat pie katra sīkuma. Ir daudz aspekti kas vajadzīgi perfektām kāzām. Vai esiet apsvēruši izīrēt klasisku auto priekš kāzām?

Kāzas ar retro auto ir kaut kas unikāls. Kāzas ir viens no dzīves svarīgākajiem brīžiem un to vajag nosvinēt kopā ar ģimeni un draugiem. Jūsu kāzu dienai vajadzētu būt saistītai ar prieku un lepnumu.

No kā sastāv lieliskas kāzas?

Mirdzošas līgavas rotaslietas. Eleganta un burvīga kleita. Valdzinoša kosmētika un skaista frizūra. Skaists pušķis - klasiski balts, delikāti rozā vai spīdoši sarkans. Tradicionāla, skaista apkārtne, baznīcā, rātsnamā vai dabā. Cienīga un klasiska rīta kleita. Delikāta un izsmalcināta ēdienkarte. Mīlestība no draugiem un ģimenes. Personīga dziesma ceremonijas laikā. Aizraujošas izklaides. Grezns un cienīgs auto ar eleganti ģērbtu šoferi kas pielāgots tavām vajadzībām. Iespējas ir nebeidzamas, piedāvājam auto priekš filmām un reklāmām.

Visi šiem elementi kopā, ceļ standartu tavai īpašajai dienai.  Bookaclassic nodrošina ka tava kāzu diena ir vienreizēja pieredze, piedāvājot jums ekskluzīvus retro auto, pievilcīgās cenās.

Ekskluzīvs kāzu auto pavada jaunlaulātos

Bookaclassic specializējas, piedāvājot plašu klasisku auto klāstu. Mūsu piedāvājuma ir grezni kāzu auto, limuzīni un autobusi. Mūsu piedāvājumā ir satriecoši Cadillac, Jaguar un Rolls-Royce automobiļi. Neskatoties uz to kādu auto meklējiet, mēs varēsim palīdzēt. Mūsu piedāvājumā arī ir auto kurus vari vadīt pats.

Pielāgots kāzu auto – kā tas strādā?

Pēc kāzu ceremonijas, jūsu ekskluzīvais auto jau gaidīs jūs ar elegantu šoferi. Iespējams sāksiet ar foto sesiju kopā ar jūsu ekskluzīvo auto. Neatkarīgi no jūsu izvēles, jums tiks sniegts neaizmirstams brauciens no ceremonijas līdz jūsu izvēlētajam galamērķim.

Brauciens pēc ceremonijas ir ļoti svarīgs, iespējam pati labākā daļa no visas dienas. Jūs tikko apprecējāties, jūs esiet labā omā un mīlestība virmo gaisā. Brauciens mašīnā dos jums lielisku iespēju pabūt kopā divatā ar mīļoto, pirms atgriežaties pie viesiem. Šī mazā pauze dod jums lielisku iespēju sagremot notiekošo un izbaudīt nedaudz mieru un klusumu. Kamēr brauciet, ir iespējams saskaņot foto sesiju ar skaistiem skatpunktiem. Klasisko auto noma kāzām visā Latvijā

Satriecoši kāzu foto, uztur atmiņas no tiešām īpašas dienas

Ir ļoti populāri izmantot kāzu auto kā fonu kāzu bildēm. Daudzi fotogrāfi iesaka fotografēties ar laulības gredzeniem, pušķi un eleganto kāzu auto. Kāzu auto piešķir romantisku omu notikumam.

Nav šaubu ka jūs šīs skaistās bildes no neaizmirstamas dienas atcerēsieties vienmēr. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo auto, ne tikai braucienam pēc ceremonijas bet arī kāzu albumam.

Pārsteidz savus kāzu viesus un palutini sevi ar vienreizēju pieredzi ar ekskluzīvu auto no BookAclassic.

Klasisko auto noma kāzām, filmām un reklāmām

Rozā Cadillac kāzu dienai?

Ja meklē Amerikāņu limuzīnus un auto, BookAclassic var tev piedāvāt ideāli pielāgotus Amerikāņu auto.

Mums ir plaša Amerikāņu limuzīnu un auto izvēle. Jūs variet izvēlēties modernus limuzīnus kā – Lincoln, Cadillac vai Chrysler, vai iespējams jums labāk patīk Amerikāņu rozā Cadillac, Ford Mustang vai Chevrolet Bel Air? Nekautrējies jautāt mūsu ekspertiem, kurš auto būtu labāks tieši tavām kāzām. Piedāvājam retro auto un limuzīnu noma kāzām visā Latvijā

Uzzini cenu pāris sekundēs

Jums ir iespēja aprēķināt cenas nekavējoties. Jums tikai vajag ievadīt informāciju par savu izvēli un cena būs zināma uzreiz. Tas arī nozīmē ka pēc ceremonijas braucienu var saskaņot ātri.

Nekautrējies jautāt par jebkādām neskaidrībām.Ar mums ir eksperti kam ir vairāku gadu pieredze šajā jomā.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !