Limuzīnu noma

Limuzīnu noma kāzām un svinībām visā Latvijā. BookAclassic ir starptautisks limuzīnu nomas un VIP transportu serviss. Mums ir plašs limuzīnu klāsts, mēs piedāvājam Jaguar, Bentley, Mercedes un Rolls-Royce automašīnas, kā arī Amerikāņu markas auto kā Cadillac, Buick un Lincoln. Ļauj mums parūpēties par jūsu īpašajiem viesiem ar mūsu plašo kāzu auto klāstu. Iespējam vēlaties kādu no mūsu retro autobusiem.

Piepildi savus sapņus

Limuzīna noma priekš kāzām, pusdienām vai vakariņām nekad nav bijusi tik populāra. Daudzi no mums ir redzējuši jaunlaulātu pāri iznākot no baznīcas un iekāpjot smalkā limuzīnā.Tas atstāj iespaidu un nav pārsteigums ,ka daudzi  vēlētos dalīties šajā pieredzē. Ļoti bieži, limuzīna noma ir saistīta ar svinību motīvu, kā piemēram Elvis vai 50. gadu stils, kas piešķir svinībām jautru noskaņu.

Brauciens ar limuzīnu piešķir nozīmi dažādiem pasākumiem

Tikt aizvestam uz lidostu pirms medusmēneša  unikālā limuzīnā ir vienreizēji aizraujoša un romantiska pieredze. Kad atgriežaties, jūs gaidīs limuzīns ar šoferi, kas jūs aizvedīs mājās.

Iespējam neesat jaunlaulātie, taču vēlaties nosvinēt savas sudraba kāzas. Braukt ar limuzīnu var būt jautra un aizraujoša pieredze. Iespējam vēlaties izīrēt brīnišķīgu limuzīnu kas eskortēs draugu pēc ilgas prombūtnes. Ir grūti iedomāties jaukāku veidu kā sagaidīt kādu mājās, un izrādīt savas ilgas.

Dzimšanas dienas svinības ir lieliska ideja limuzīna nomai. Iespējams tā var būt kā dāvana draugam. Mēs jums iesakām dāvināt limuzīna braucienu, ar iespēju apstāties restorānā, teātra vai operas. Iespējams vēlaties aizvest savus viesus uz vietu ar skaistu skatu, kas kalpos kā fons foto sesijai.

Limuzīnu noma kāzām un svinībām visā Latvijā

Brauciens limuzīnā var būt ļoti relaksējošs. Ielejiet dzērienu no mini bāra, izbaudiet mīkstos ādas sēdekļus, klausoties nomierinošu mūziku vai skatoties filmu. Ir lieliski uzticēt visus praktiskos pienākumus šoferim un atslābināties.

Limuzīns ir ļoti plašs, tādēļ pietiks vietas ģimenei un draugiem, kamēr izbaudiet luksusa interjeru un izklaides iespējas. Ja viesu ir daudz, piedāvājam izīrēt kādu no mūsu retro autobusiem.

Amerikāņu, Angļu un Vācu VIP limuzīnu noma

Ja vēlaties izīrēt klasisku limuzīnu lieliskai pieredzei, mēs varam piedāvāt Angļu markas kā Jaguar, Bentleym Daimlet un Rolls-Royce. Visi no šiem auto ir cienīgi taviem VIP viesiem.

Ja jums vajadzīgs auto kur vietas pietiek visiem un kas atstās vizuālu iespaidu, tad noteikti jāizvēlas Amerikāņu limuzīns. Caddilac limuzīni un Lincoln Town Cars ir ļoti populāri. Šiem auto ir sēdvietas 8 cilvēkiem, kuri var baudīt dzērienus no mini bāra un skatīties TV. Ja viesu ir daudz, iespējam vēlaties kādu no mūsu retro autobusiem. Piedāvājam ne tikai limuzīnu, bet arī plašu Amerikāņu auto klāstu!

Mēs piedāvājam arī Vācu markas VIP auto kā BMW un Mercedes. Tie nodrošina komfortu un drošību jūsu VIP viesiem.

Biznesa un svinības transports

Ja jūsu biznesa pasākumam vajadzīgs kāds interesants pavērsiens, mēs piedāvājam ļoti unikālus auto. Ja jums ir ideja bet nav transporta risinājumi, tad BookAclassic palīdzēs jums radīt ko jaunu un neaizmirstamu!

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !