Pašvadāmu klasisku auto noma

Izvēlies auto BookAclassic un dodies savā sapņu braucienā.Daudzi auto entuziasti sapņo kādu braukt ar paša retro auto, bet nevar to atļauties. Kādēļ neiznomāt auto un izbaudīt spriedzi? BookAclassic piedāvā auto kurus vari vadīt pats, lai auto entuziasti varētu izbaudīt braucienu savā sapņu auto. Mūsu mājaslapā jūs varat pieredzēt aizraujošas sajūtas un izvēlēties savu sapņu auto neaizmirstamam braucienam. Pašvadāmu klasisku auto noma.

Sapņojat kādreiz izīrēt Ferrari, Bentley vai Aston Martin?

Retro auto noteikti ir uzkrītoši. To popularitāte strauji aug. Vai vēlaties labāk izīrēt auto nekā to iegādāties? BookAclassic piedāvā auto ar kuriem vari doties sapņu ceļojumā. Īrēt auto ir ļoti populāri un mēs piedāvājam greznas markas automobiļus kā Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar un Porsche.

Vienalga kur atrodies, mēs esam ar tevi

Ja dodies medusmēnesī vai īpašā ceļojumā, bet nevēlies īrēt parastu auto kā visi citi, jums ir iespēja izīrēt retro auto no BookAclassic. BookAclassic ir vieta kur variet atrast tūkstošiem retro auto, jebkurā pasaules malā. Jūs varat sēdēt mājās un izīrēt savu sapņu mašīnu, dzimtajā valodā padarot nomas procesu daudz vieglāku. Ja vēlaties jūsu mašīna gaidīs jūs lidostā pēc lidojuma. Kā būtu ar modernu Jaguar E-type ikgadējam atvaļinājumam Maljorkā? Varbūt labāk braukt caur Toskānas skaistajām ainavām un pilsētām sarkanā 1960. gada Alfa Romeo kabrioletā? Tavu sapņu piepildījums ir pāris klikšķu attālumā, mūsu mājaslapā. Ja vienmēr esi vēlējies iemest savu koferi klasiskā Amerikāņu auto un doties ceļojumā pa Route66, vai sākt atvaļinājumu Alpu ciematā retro Mercedes ar ādas sēdekļiem un oriģinālo radio.Izvēlies auto no BookAclassic un dodies savā sapņu braucienā. Pašvadāmu klasisku auto noma.

Izīrē modernu Ferrari unikālam braucienam

Vai meklē kur izīrēt klasisko auto?  Tā ir neaizmirstama sajūta kad tev tiek iedotas atslēgas prieks Ferrari, Lamborghini vai Aston Martin. Izdzīvo īsta sporta auto īpašnieka ikdienu. Izvēlies auto BookAclassic un dodies savā sapņu braucienā.

Izīrē retro auto dienai, nedēļas nogalei vai visai nedēļai

Ar mums ir iespēja izīrēt Porsche vai Ferrari trīs dažādos veidos. Pirmais veids ir vienai dienai. Ir iespējam izīrēt auto nedēļas nogalei- auto ir jūs no Piektdienas līdz Svētdienai. Ja vēlaties sapņu auto uz nedēļu tas viss iespējams BookAclassic.

Pārsteidzoša dāvana - pašvadīts klasisku auto noma

Vai jūsu partneris ir auto entuziasts kurš vienmēr ir vēlējies izbraukt ar īpašu automobili? Vai kādam no radiem tuvojas dzimšanas diena? Izīrēt auto priekš auto entuziasti ir labākā dāvana. Jūs varat izvēlēties kad saņemt auto lai pārsteigtu gaviļnieku.

Izbraukt ar ar Porsche ir ideāla dāvana vīrietim vai sievietei.  Apskati mūsu dāvanu kartes piedāvājumus mūsu mājaslapā. Pašvadāmu klasisku auto noma.

Skaidra pamācība, lai varat izbaudīt savu sapņu braucienu

Jūs esiet drošās rokās, kad īrējat mašīnu no BookAclassic. Pirms dodaties mājās ar auto, jums tiks dota pamācība kā vadīt Lamborghini, Aston Martin vai Ferrari. Ir iespēja izmēģināt testa braucienu ar instruktoru, lai justos ērti kad dodaties ceļojumā. Visas mašīnas kuras atļauts vadīt īrniekam, pieder mūsu partneriem kas veic mašīnas aprūpi. Īpašnieki atbildēs uz jūsu jautājumiem un iemācīs izbaudīt braucienu jūsu sapņu auto.

Uzturam augstus standartus

Lai varētu ikdienā izīrēt sporta auto, mums ir prasības no mūsu klientiem. Loģiski ka auto nav spēļmantiņas, tie ir spēcīgi auto ar daudz zirgspēkiem un ar tiem vajag apieties ar cieņu. Tādēļ mēs sadarbojamies ar instruktoriem lai nodrošinātu to ka īrnieks prot apieties ar auto.

Izīrē un brauc!

BookAclassic braucienu kalkulators ir tavs darbarīks lieliskai pieredzei. Mūsu cenu algoritms ir attīstījies caur tūkstošiem rezervāciju, sniedzot jums taisnīgu cenu. Katru gadu, tūkstošiem retro auto entuziastu izīrē mašīnas no visas pasaules tieši no mūsu mājaslapas. Mūsu pieredze un plašais auto klāsts padara mūs par tava sapņu auto īrniekiem.Izvēlies auto BookAclassic un dodies savā sapņu braucienā.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !