Pelni vadot savu klasisko transportlīdzekli!

Drive into a world of exciting events with us

Reģistrēt savu automašīnu

Kā tas strādā

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Viegla un bezmaksas reģistrācija. Izvēlies piedāvāt savu transportlīdzekli braukšanai vai esi pats šoferis.

Sākt saņemt rezervācijas

Mes piedāvājam jums aizraujošos uzdevumus. Jus varat pieņemt vai atcelt jebkādu jums piedāvāto rezervāciju.

Dalies ar lieliem piedzīvojumiem

Iebrauc aizraucošo notikumu pasaulē kopā ar mums un saņēm samaksu par pavadīto laiku

Kāpēc reģistrēt savu transportlīdzekli

  • Mēs varam jums piedāvāt aizraujošus uzdevumus
  • Vadi savu transportlīdzekli kā šoferis
  • Iespējams izveidot anonīmu profilu
  • Saņemiet naudu par laiku kuru patērējat
  • Pieņemiet vai noliedziet piedāvājumus
  • Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem

Visbiežāk Uzdotie Jautājumi


Vai jums ir klasisks vai retro auto kuru jūs vēlētos izīrēt priekš pasākumiem kā kāzām, foto sesijām un filmu producēšanai? Ja atbilde ir - jā, tad šī ir pareizā vieta kur to darīt. Viss kas jums ir jāizdara ir jāreģistrē savs auto mūsu mājaslapā, nav nekādu izmaksu, obligāciju vai līgumu, jums ir izvēle atteikt reģistrāciju ja jūs tā neinteresē.

Personai ar aizraujošu auto

Ja vēlaties, lai jūsu auto tiek izmantots aizraujošos pasākumos, tad esiet ieradušies uz pareizo vietu. BookAclassic ir piegādājuši klasiskus auto vairākām filmām un reklāmām, un procesā iepriecinājuši īpašniekus ar neaizmirstamu pieredzi, nepieminot nelielu pieaugumu bankas kontā. Mēs reģistrējam ekskluzīvus auto priekš kāzām, ballītēm un izstādēm kā arī motociklus un motorollerus priekš izstāžu zālēm. Iespējas ir nebeidzamas!

Auto piegādātājs priekš filmām, mūzikas video un reklāmām

Mēs piegādājam auto priekš filmām, pasākumu firmām un fotogrāfiem pāri valstij. BookAclassic ir sagādājis auto priekš vairākām filmām, mūzikas video un reklāmām un auto īpašnieki ļoti izbaudu šo pieredzei un gūst labumu arī finansiāli.

Profesionāli pakalpojumi

BookAclassic turpina meklēt profesionālas limuzīnu firmas Lielbritānijā, kas vēlētos izmantot savu ietilpību. Mēs saņemam daudz piedāvājumus saistībā ar biznesu, VIP transportu un kāzu auto noma, kas atbilst limuzīnu pakalpojumiem. Mūsu mērķis ir strādāt kopā ar visiem atpazīstamajām limuzīnu un autobusu firmām Lielbritānijā. Reģistrācija ir bezmaksas.

Auto bez numura zīmes 

Auto kas nav reģistrēti vai apdrošināti var tikt reģistrēti BookAclassic. Šādi auto var būt tikt reģistrēti tīri kosmētiskiem nolūkiem, kā foto sesijas, izstādes vai dekorācija veikalam. Tos arī var izīrēt braukšanai pa privātiem ceļiem kas ir slēgti publiskai lietošanai. Šādu iemeslu dēļ mēs  pieņemam auto kam ir unikāls raksturs vai interesants izskats, pat ja tas nav piemērots ceļam.

Katrs pieteikums iet caur mums un jūsu automobilis būs anonīms mūsu mājaslapā. Kas jūs apstipriniet uzdevumu, mēs parūpējamies par sīkumiem. Klients samaksā par reģistrāciju, lai apstiprinātu saistību, kas darbojas kā komisija. Kas esiet pabeiguši vienošanos, jūs varat uzturēt sakarus ar klientu lai apstiprinātu rezervāciju.


You must be the owner of a vintage car or other classic vehicle which is at least 25 years old. We also gladly accept limousines, modern luxury cars or other vehicles under 25 years old with a special or exotic appearance. Assuming the vehicle is to be used for driving purposes, it must be in good condition and both fully registered and insured. It must also have undergone a recent MOT and service demonstrating that it has no significant defects or malfunctions.

Aktīvie periodi 
Daudzi auto nav domāti braukšanai ziemā. Kad reģistrējaties ir iespējams atzīmēt laiku kad auto ir pieejams.


Samaksa tiek aprēķināta piemērojot stundas likmi savā BookAclassic profilā, no laika kad auto pamet jūsu garāžu līdz brīdim kad tā atgriežas. BookAclassic garantē samaksu par vismaz 2 stundām, ja pat auto ir bijis prom mazāk par 2 stundām. Jūs varat uzstādīt stundas likmi, vai pusstundas likmi, kad obligātās 2 stundas ir pagājušas.

BookAclassic atskaita komosiju līdz pat 20% no pilnās reģistrācijas cenas. 50-70% no komisijas tiks izmantota lai reklamētu jūsu auto.

BookAclassic sniedz klienta informāciju un uzdevumus auto īpašniekiem. Mūsu sistēma sazināsies ar jums caur e-pastu vai SMS kad tiks veikta reģistrācija. Reģistrācijas summa tiek izmantota kā komisija un apstiprina klienta vēlmi izīrēt jūsu auto.

Kas esam saņēmuši reģistrācijas summu, mēs sniedzam klienta informāciju jums, tad jums ir jāsazinās ar klientu nekavējoties lai apliecinātu nepieciešamās detaļas un nodošanas laiku un datumu. Ja rodas nesaskaņas vai jautājumi, lūdzams sazināties ar BookAclassic.


Kad klients vēlas izīrēt auto, jūs saņemsiet e-pastu vai SMS ar informāciju par uzdevumu. Ja vēlaties apstiprināt jums ir 24 stundas laika. Pēc 24 stundām mūsu sistēma automātiski centīsies atrast citu auto klientam.

Vai variet teikt ; "Nē, paldies" ?

Īsā atbilde ir :"Jā". Kad klients vēlas rezervēt jūsu auto, jūs saņemsiet e-pastu vai SMS ar informāciju par reģistrāciju. Tā ir jūsu izvēle vai vēlaties apstiprināt, bet ir ļoti svarīgi atbildēt cik ātri iespējams, lai klientam ir iespēja atrast citu auto.


Kad reģistrējiet savu auto BookAclassic mēs pieprasām kontaktu informāciju kā jūsu adrese, e-pasts un telefona numurs. Šī informācija ir slēpta un netiks rādīta citiem. BookAclassic neatklās auto identitāti, numura zīmi vai atrašanās vietu. Vienīgā informācija kas ir pieejama ir auto izlaiduma gads, pilsēta/valsts kur tas atrodas.


Jums ir jāierodas laicīgi un auto ir jābūt prezentējamā stāvoklī. Auto ir jābūt tīram. Ir svarīgi sazināties ar klientu, un izrunāt detaļas par rezervācijas dienu/dienām. Jums arī jāsaskaņo apģērbs, ja nepieciešams .

Auto pārbaude

Ir svarīgi auto pārbaudīt pirms norunātā datuma, ir iespējams apskatīt vajadzīgos dokumentus, apdrošināšanu u.c

Ja nu auto salūzt? 

Ja jūsu auto nedarbojas, vai ir nepieciešama negaidīts remonts reģistrācijas dienā, jums ir jāinformē gan klients gan BookAclassic, lai informētu klientu un palīdzēt atrast citu auto. Ja iespējams, jūs varat piedāvāt alternatīvu. Ja piedāvājums neapmierina klientu, tad klientam ir tiesības atcelt reģistrāciju. Ja reģistrācija jau notika, klientam reģistrācijas summa ir jāatmaksā.

Neierašanās

Ja jūs neierodaties uz uzdevumu reģistrāciju bez brīdinājuma vai iemesla, jūsu auto tiks izdzēsts no BookAclassic mājaslapas. Kā arī, jums ir jāatmaksā jebkāda veida samaksa, cik ātri iespējams.

Atruna

BookAclassic ir reģistrācijas portāls starp īpašnieku un klientu priekš klasiskiem auto. BookAclassic uzņemas atbildību par kontakta neesamību starp klientu un īrētāju. BookAclassic nav juridiska vai finansiāla atbildība par auto lietošanu, auto stāvokli vai jebkādiem bojājumiem.

 

BookAclassic Vehicle Registration Instruction Video

Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem Reģistrēt savu transportlīdzekli
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !