Amerikāņu auto noma

Esi uzmanības centrā, izvēlies kādu no mūsu Amerikāņu klasiskajiem auto, kamēr privāts šoferis eskortē tevi līdz tavai ballītei vai kāzām. Ielūkojies mūsu plašajā retro Amerikāņu auto klāstā. Mums ir klasiski Amerikāņu auto kas dos personīgu un stilīgu noskaņu tavām viesībām vai kāzām. Amerikāņu auto piemīt personība, ar plašu interjeru un ādās sēdekļiem, šie auto piešķirs jaunu noskaņojumu jūsu pasākumiem. Retro Amerikāņu auto noma kāzām vai svinībām visā Latvijā.

Rock`n`Roll Amerikāņu auto noma priekš kāzām un viesībām

Mūsu klasiskie Amerikāņu auto, liks jūsu kāzām vai svinībām unikāli izcelties. Mēs iesakām mūsu burvīgo Mercury Park Lane Cruiser – rets un klasisks modelis ar grezniem ādas sēdekļiem un plašu salonu,kas liks tev izcelties īpašajā dienā.

Priekš kāzu svinībām mēs iesakām Chevrolet Deluxe – autentisks 50. gadu Amerikāņu auto ar piecām sēdvietām, lai tu varētu ierasties kopā ar draugiem īstā rock`n`roll stilā. Ballīte sākas mašīna ar rock'n'roll mūziku un aukstu alus vai dzirkstošā vīna glāzi. Izvēlies kādu no mūsu kāzu auto.

Dodge Coronet un citi 50. gadu modeļi ar satriecošu dizainu ir kā radīti priekš kāzām. Jums ir iespēja izvēlēties šoferi ai vadīt auto pašam! Retro Amerikāņu auto noma kāzām vai svinībām visā Latvijā!

Izīrē klasisku Amerikāņu mašīnās priekš kāzām, pasākumiem un viesībām

Kādēļ neizīrēt , rozā retro Cadillac priekš kāzām? Šī Amerikāņu auto klasika ar greznu salonu, baltiem griestiem un satriecošām baltām riepām,nodrošinās izklaidi un jautrus svētkus. Šoferis ierodas attiecīgās drēbēs un mūziku kas pieskaņoti mašīnas izlaiduma gadam.

BookAclassic garantē tev atrast ideālu Amerikāņu auto. Mēs piedāvājam vairākas auto markas kā Ford, Mustang, Cadillac, Chevrolet un Buick no kā izvēlēties.Retro Amerikāņu auto noma kāzām vai svinībām visā Latvijā

Izīrē nekavējoties vai izpēti kārtīgi kuru Amerikāņu auto tu vēlies. Mūsu mājaslapā tev palīdzēs eksperti ar vairāku gadu pieredzi Amerikāņu auto nomā. Mēs gribam tev palīdzēt atrast visstilīgāko un ekskluzīvāko auto savām kāzām vai svinībām, kas liks tev īpašo dienu atcerēties mūžīgi.

Ja vēlies augstākas klases auto priekš savām svinībām mēs arī piedāvājam satriecošus Rolls-Royce, Bentley, Jaguar un Mercedes vai retro limuzīnu noma.

BookAclassic piedāvā plašu Amerikāņu auto klāstu . Tur noteikti ir kaut kas katrai gaumei.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !