Kāzu auto noma

Kāzu auto noma visā Latvijā. Izīrējot romantiskus, klasisku auto, padarīs jūsu kāzu dienu vēl īpašāku. Tas ir lielisks veids kā nosvinēt vienu no svarīgākajiem dzīves brīžiem.

Smalku kāzu auto noma

Vai vēlies kāzas pavasarī starp ziedošiem bērziem, svaigā gaisā ,saulainā vasaras dienā, starp zeltainām lapām rudenī vai dzestrā ziemas aukstumā?

Iespējas ir nebeidzamas un BookAclassic darīs visu lai padarītu tavu kāzu dienu neaizmirstamu, izvēlies šoferi vai vadi kāzu auto pats!

Kāzu transports ar īpašu līgavas auto

Mūsu pieredze rāda, ka kāzu auto ir tikpat svarīgs kā baznīca, kleita vai pat laulības gredzens. Jūs un jūsu viesi to atcerēsies un novērtēs.

Kad izīrējiet retro auto no mums, variet būt pārliecināts, ka viss tiks nokārtots pēc jūsu vajadzībām, un varēsiet izbaudīt savu kāzu dienu bez uztraukuma.

Mūsu kāzu auto noma ir unikāla

BookAclassic piedāvā plašu kāzu auto klāstu, kā Cadillac vai Ferrari, kā arī Maserati, Ford un Chevrolet. Mēs piedāvājam arī Britu kāzu auto no vairākām auto markām kā Bentley, Rolls-Royce un Jaguar. Neskatoties uz jūsu izvēli, mēs darīsim visu lai jūs būtu apmierināts.Kāzu auto noma visā Latvijā.

Rozā Cadillac kāzām?

Ja meklē Amerikāņu un kāzu auto, esi ieradies uz pareizo vietu. BookAclassic piedāvā plašu Amerikāņu auto klāstu.

Mums ir daudz Amerikāņu limuzīnu un kāzu auto. Jūs variet izvēlēties modernus limuzīnus no Lincoln, Cadillac vai Chrysler, vai retro auto no Ford, Cadillac, Chevrolet un Bel Air. Ja vēlies ko specifisku, jautā mums.

Ekskluzīvi kāzu auto – kā tas strādā?

Nekas neliekas tik romantiski,kā iznākt no baznīcas, pēc laulību ceremonijas un iekāpt skaistā retro auto ar šoferi. Taviem viesiem būs iespēja fotografēties ar jums kā jaunlaulātiem pie skaista retro auto, un skatīties kā jaunais pāris atlaižas ērtos ādas sēdekļos un izbauda šampanieša glāzi.

Jūsu šoferis nodrošinās ideālu braucienu. Vispirms, foto sesija ar auto, tad brauciens gar skaistām ainavām, iespējams kāda pietura piknikam vai vēl foto iespējām. Parasti brauciens iekļauj šampānieša glāzi. Daži šoferi to piedāvā kā daļu no servisa, citi lūgs jums to sagādāt pašiem. Neatkarīgi no šoferi, jums noteikti jāuzsauc tosts īpašajam notikumam.Kāzu auto noma visā Latvijā

Mūsu auto kalpo kā lielisks fons jūsu kāzu albumam

Brauciens retro auto piešķir romantisku noskaņu kāzu dienai. Ļoti bieži retro un pirmskara auto tiek izmantoti kāzu foto sesijām.

Kāzas nevar iedomāties bez foto sesijas, un ļoti bieži tiek izmantoti kāzu auto foto sesijas laikā. Tas ir lielisks vieds kā padarīt bildes neaizmirstamas.

Kas var labāk izrādīt daili un eleganti kā Jaguar vai Rolls-Royce. Nopulēti ornamenti, ādās sēdekļi, mirdzošs motora pārsegs un vēlme fotografēties kopā ar auto.

Vadi kāzu auto pats

Ja nevēlies šoferi, ir iespēja kāzu auto vadīt pašam. Varat izvēlēties no plaša auto klāsta, un izvēlēties kas būtu vairāk pielāgots jums. Ir svarīgi vispirms pierast pie auto, pirms brauciena, tādēļ piedāvājam instruktorus kas palīdzēs atbildēt uz jautājumiem.

Kāzu auto par lielisku cenu

Izmanto mūsu mājaslapu un uzzinu visu vajadzīgo par auto īri, laiku un cenu. Ja rodas jautājumi, nekautrējies prasīt kādam no mūsu ekspertiem. Mums ir pieredze ar daudziem projektiem, piedāvājot dažāda tipa auto. Izvēlies savu sapņu auto un padari savu īpašo dienu neaizmirstamu.Kāzu auto noma visā Latvijā!

Izvēlies auto kas piemērots tieši tev, mēs garantējam ka to nenožēlosi.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !