Saņem naudu braucot ar klasisku auto

Reģistrējies BookAclassic un Saņem naudu par savu klasisko auto !Skaistu klasisko auto īpašnieki var reģistrēt savus auto mūsu mājaslapā, ar iespēja nopelnīt. Šī aizraujošā globālā platforma ir lietojama jebkur, jūsu valstī.

Retro auto sevī iemieso eleganci un nostaļģiju, ko cilvēki ļoti novērtē. Tie ir lieliski dažādos pasākumos. Tagad, retro auto īpašniekiem ir iespēja izrādīt savus iespaidīgos auto. Sākot ar moderniem sporta auto, līdz pat vēsturiskiem 1920. gada Bentley modeļiem, viss ir iespējams iekš BookAclassic.

BookAclassic ļauj īpašniekiem izvēlēties, kādam nolūkam viņu auto ir pieejams. Ir iespēja auto izīrēt uz dienu vai ilgāk, būt šoferim vai ļaut īrniekam vadīt auto. Jums ir iespēja pārvērst savu hobiju par peļņas avotu, kas palīdzēs uzturēt auto lieliskā stāvoklī.

Atmaksā sava auto tēriņus līdz par 3 reizēm

Jums ir iespēja atmaksāt jūsu auto vienkārši ar to braucot. Auto īpašnieki saņem līdz pat 30 rezervācijām gadā. Mūsu klienti ir spējīgi nodrošināt sava klasisko auto izmaksas ar bezmaksas BookAclassic profilu.

Pievienojies tagad!

Atmaksā auto tēriņus filmēšanas laukumā

Izmantojot BookAclassic neierobežo jūs tos izīrēt tikai svinīgiem pasākumiem. Jums ir izvēle tos izīrēt priekš reklāmām un filmām.

BookAclassic specializējas auto nomā priekš filmēšanas laukumiem. Tā ir lieliska iespēja izrādīt savu skaisto auto un pieredzēt ko jaunu. Režisori ļoti bieži meklē auto, lai tas atbilstu filmas ainai. Tā var būt 30. gadu gangsteru filmu, vai ātrgaitas pakaļdzīšanās.

Mūsu platforma piedāvā arī iespēju atrast auto priekš izstādēm. Pasākuma organizētāji zin, ka šādi auto piesaista pūļus, it īpaši ja jūsu auto ir interesanta vēsture.

Izvēlieties kādam nolūkam vēlaties izīrēt auto

Auto noma ir pieejama ne tikai kāzām ,bet arī daudz citu veidu pasākumiem. Sākot ar vidusskolas absolventiem līdz korporatīvu pasākumu organizētājiem kas vēlas izcelties skaistā automobilī ar šoferi vai bez.

BookAclassic piedāvā plašu auto klāstu. Moderni sporta auto vai pirmskara reto automobiļi. Izmatojot šo platformu, mūsu klientiem būs iespēja atrast ideālu auto pasākumam, un iespējams tas ir tieši jūsu auto.

Palīdzi ar kāzu motīvu

Daudzi kas plāno kāzas izvēlas izīrēt retro auto, lai tas tiktu pieskaņot kāzu motīvam. Šie auto sniedz elegantu un romantisku noskaņu īpašajai dienai. BookAclassic ļauj auto īpašniekiem piedalīties ienesīgā tirgū, kas dod iespēju kāzu rīkotājiem izbaudīt īpašo mirkli, braucot luksusa automobilī.

Iespējams jums ir sportisks kabriolets kas lieliski iederētos kāzām kas notiek vasarā. Jums ir iespēja būt šoferim un kāzu fotogrāfs noteikti izmantos iespēju iemūžināt jūsu auto ar jaunlaulāto pāri.

Ļauj īrniekam vadīt tavu auto

Daudz cilvēki sapņo kādreiz izbraukt ar īstu klasisku auto, un jums ir iespēja šo sapni piepildīt. Iespējams kāds auto entuziasts vēlas izīrēt jūsu auto uz dienu vai pat nedēļu. Protams, jums būs iespēja satikties ar īrnieku un izstāstīt par mašīnas īpašībām un atbildēt uz jautājumiem.

BookAclassic ceļ latiņu auto īres jomā

BookAclassic dod iespēju  atrast, izīrēt un braukt ar auto par saprātīgu cenu. Auto ir iespējam izīrēt jebkur, un reģistrācija ir ļoti vienkārša. Mums ir ļoti attīstīts algoritms kas izveidots lai padarīt īrēšanu ļoti vienkāršu gan īrniekam un īrētājam.

Section background
Classic vehicle

Vai jums vajadzīgs klasisks transportlīdzeklis

Padari kāzas vai svinības neaizmirstamas. Atrodi sapņu auto savā pilsētā.

Atrast savu transporlīdzekli
Classic vehicle garage

Jūs esat transportlīdzekļa īpašnieks?

Bezmaksas reklāma tavam transportlīdzeklim. Pilnīgi bezmaksas. Bez ikgadējiem maksājumiem.

Reģistrēt savu transportlīdzekli

Vēlaties saņemt regulārus atjauninājumus?

Pierakstīties tagad

  Jaunākas ziņas no klasisko auto pasaules!!

  Iegūstiet ekskluzīvus piedāvājumus no BookAclassic pirmais!

  Iegūstiet iedvesmu no klasisko auto notikumiem no visas pasaules !